Świt Radostowo - strona nieoficjalna

Nie wprowadzono danych o ostatnich meczach.

pon.

Wspiera nas:

Bank Spółdzielczy w Tczewie

ul. Ignacego Paderewskiego 1

83-110 Tczew

www.bstczew.pl

Gmina Subkowy

www.subkowy.pl

Gmina Subkowy wspiera nas w realizacji projektu

"KP Świt Radostowo w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej" w roku 2015

Powiat Tczewski

www.powiat.tczew.pl

Powiat Tczewski wspiera nas w realizacji projektu

"Udział Drużyny KP Świt Radostowo w Rozgrywkach Piłki Nożnej" w roku 2015

GKS Gardeja 1-1 KP Świt Radostowo
Ładowanie...

Wysokie zwycięstwo na koniec sezonu

• autor: pilkarzyk_90, 2016-06-20 08:58

Świt Radostowo 6:1 Korona Rywałd

bramki: Marcin Kata 31',Daniel Lisewski 36',Dawid Pelcer 69',Karol Landowski 71',Dawid Pelcer 79',Dawid Pelcer 82' - Wojciech Stanek 30'.
Świt - Pelcer , Mokwa,,Masa ,Lisewski D,Lisewski M, Grabowski D,Grabowski J, Landowski, Grzanka, Kata M, Kata P, Draszanowski.
Korona- Piekarski, Bochniarz, Kalkowski,Szynalewski ,Stanek, Sikora,Chmielewski, Tomczuk Wojdyr , Rack, Schroeder Jaszczerski.

Koniec sezonu daje ekipie z Radostowa 8 lokatę i spokojne utrzymanie się w A klasie na następny sezon. 38 pkt zdobytych co przełożyło się na 11 zwycięstw , 5 remisów oraz 10 porażek bilans bramkowy 46-42. Sezon mógł być zdecydowanie lepszy zwłaszcza że w głupi sposób traciliśmy punkty w Gniewie dwukrotnie w pojedynkach derbowych z Weberem oraz Sobieskim  oraz w Ostaszewie i u rewelacji wiosny mowa oczywiście o Spójni Sadlinki.Wiemy że z ligi spadła Olimpia Sztum oraz Korona Rywałd która wraca do B klasy po dwóch latach.Przed nami przerwa w rozgrywkach i zasłużony odpoczynek. co prawda krótki ale na razie nie można za bardzo wybiegać w przyszłości najprawdopodobniej od przyszłego sezonu  zawiesimy działalność strony klubowej zero pomocy  powoduje nas do takiego ruchu podobnie jest z profilem  facebook. Krytyka oraz obelgi pod moim  adresem zniechęcają do dalszej współpracy.Wielkie podziękowania należą się Prezesowi , Trenerowi , Kierownikowi oraz zawodnikom i wiernym kibicom którzy w licznym gronie dopingowali nas na meczach domowych jak i wyjazdowych nie zapominajmy o naszych sponsorach i ludziach o wielkim sercu którym nasz klub nie jest obojętny a bez waszej pomocy finansowej nie bylibyśmy wstanie funkcjonować.

autor: ~kibic 2016-07-05 22:30:26

avatar W Radostowie nic nie będzie ani wzmocnień ani porządku wszyscy tylko krytykują i patrzą ze spuszczonymi głowami!! Treningi pod koniec lipca bo trener tak zdecydował śmiech na sali !!!

Autor: Treść:pozostało znaków:

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

WKS Lignowy Szlacheckie - TP Nogat Malbork
Powiśle Czernin - Mewa Gniew