|
Gmina Subkowy wspiera nas w realizacji projektu
"KP Świt Radostowo w rozgrywkach Pomorskiego Związku Piłki Nożnej" w roku 2015
Powiat Tczewski
www.powiat.tczew.pl
Powiat Tczewski wspiera nas w realizacji projektu
"Udział Drużyny KP Świt Radostowo w Rozgrywkach Piłki Nożnej" w roku 2015
Dużymi krokami zbliża się nowy sezon w A klasie gr.IV Malbork "Sportbazar.pl". Postanowiliśmy sprawdzić co słychać u drużyn, co prawda mało która drużyna prowadzi aktualności w Internecie, ale mimo to udało nam się ustalić co w trawie piszczy… może nie tak do końca profesjonalnie ale na tyle by liga zweryfikowała wszystko.
Drużyny cały czas dopinają swoje kadry, mają czas do 31 sierpnia, a tych z apetytem na awans wydaje się, że jest więcej niż przed rokiem i chyba nic dziwnego, bo wiele drużyn znacznie wzmocniło
swój skład i raczej nie powtórzy się sytuacja z przed roku gdzie Powiśle II Dzierzgoń i Błękitni Kmiecin
całkowicie zdominowały ligę walcząc o awans jednak tak się złożyło że przez reorganizację z awansu mogli się cieszyć ci pierwsi , którzy po dwóch kolejkach w okręgówce mają na kocie 4 pkt.
Wśród faworytów do awansu wymieniana jest głównie Wisła Tczew tegoroczny beniaminek znacznie wzmocnił swój skład kilkoma zawodnikami którzy w poprzednich sezonach grali w wyższych ligach choćby w IV, jak i V lidze. Mając świetnego trenera który świetnie poukładał wszystko w jedną całość może patrzeć z optymizmem jednak jutro będziemy mądrzejsi liga zweryfikuje wszystko.
- W czołówce powinniśmy zobaczyć także Keramzyt Szprudowo Błękitnych Kmiecin oraz Spójnie Sadlinki , ale może być też tak, że sezon dla wielu drużyn może skończyć się bardzo szybko bo mimo innych zapowiedzi, w sezonie 2016/17 awans uzyskają dwie ekipy.
WISŁA TCZEW
Przychodzą:
Szymon Szreder (Gryf 2009 Tczew )
Karol Kowalczyk (LZS Więckowy)
KERAMZYT SZPRUDOWO
Przychodzą:
Łukasz Abrczyński (Styna Godziszewo)
Krzysztof Baranowski (Centrum Pelplin)
Jarosław Mytlewski (Centrum Pelplin)
Robert Ziembicki (Centrum Pelplin)
Rafał Wiśniewski (Mewa Gniew)
Maciej Mokwa (Mewa Gniew)
Patryk Orzechowski (Wierzyca Pelplin)
Kamil Połomski (Orzeł Subkowy)
Grzegorz Konieczny (Wznowił Treningi)
Krzysztof Rutkowski (Trener Sobieski Gniew)
Odchodzą :
Mariusz Nierodkowicz (Wisła Korzeniewo)
Patryk Korynt (Wisła Korzeniewo)
POGOŃ PRABUTY
Przychodzą:
Kacper Malewski (Gryf 2009 Tczew)
Robert Felski (Centrum Pelplin)
Odchodzą:
Alik Grigoryan (Gryf Słupsk)
Bartosz Wacławski (Unia Susz)
GDKIS MADY OSTASZEWO
Przychodzą:
Rafał Bukowski (Czarni Przemysław)
Marceli Lewandowski (Czarni Przemysław)
Michał Oleś (AP Malbork)
Damian Sztyber (Czarni Przemysław)
LKS WAPLEWO
Przychodzą:
Maciej Archacki (AP Malbork)
Dawid Chomicz (Ruch Gościszewo)
Paweł Miśkiewicz (Grom Nowy Staw)
Kacper Wieprzowski (Powiśle Stary Targ)
SOBIESKI GNIEW
Przychodzą :
Paweł Zieliński (Centrum Pelplin)
Mariusz Chyła (Mewa Gniew)
Radosław Czpiewski (Wierzyca Pelplin)
Patryk Drabik (Mewa Gniew)
Dominik Drabik (Mewa Gniew)
Piotr Konieczny (Mewa Gniew)
Odchodzą:
Oskar Krajnik (Orzeł Subkowy)
SPÓJNIA SADLINKI
Przychodzą:
Marek Kemprowski (Powiśle Pawlice Rakowiec)
Łukasz Madej (Sokół Mareza)
Krzysztof Michalczyk (Rodło Kwidzyn)
RELAX RYJEWO
Przychodzą:
Radosław Martyka (Rodło Kwidzyn)
POWIŚLE STARY TARG
Przychodzą:
Michał Gostomski (Pomezania Malbork)
Bartłomiej Zimny (Tęcza Szropy)
Odchodzą:
Mateusz Pudlik (Olimpia Sztum)
KP ŚWIT RADOSTOWO
Przychodzą:
Paweł Mistelski (Orzeł Subkowy)
Jacek Szafrański (Orzeł Subkowy)
Krzysztof Stobiński (wznowił treningi)
JURAND LASOWICE WIELKIE
Przychodzą:
Kacper Petrykowski (Pomezania Malbork)
DELTA MIŁORADZ
Przychodzą:
Dawid Wróblewski (PSS Skra Kończewice)
BŁĘKITNI KMIECIN
Przychodzą:
Maciej Świderski (Bałtyk Sztutowo)
Adrian Wójcik (Bałtyk Sztutowo)
RODŁO II KWIDZYN ( NIESTETY BRAK INFORMACJI >>>
Najbliższa kolejka 1 | ||||||||||||||||||||||||
|
A-klasa » Gdańsk IV | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
Mecze sparingowe |
Brak aktywnych ankiet. |
dzisiaj: 29, wczoraj: 139
ogółem: 1 224 390
statystyki szczegółowe